Tuesday, May 13, 2014

The Master's Sun Rings and 2014 Other Popular Korean Tings / The Master's Sun'daki Tae Gong Shil 'ın Yüzükleri ve Kore Takı Modasından Yüzük Seçmeleri *Sponsored* 

Hello everybody!! Today I'm back with a jewelry post kindly sponsored by Born Pretty Store !

If you watched popular K-drama The Master's Sun you should have noticed the rings Tae GongShil wears , right?  I also see this ring type on other K-artist and the storm take the rings to 2014 fashion , too !
 With Lee Da Hae wearing them in her drama Hotel King, Suzy wearing as a part of her latest airport fashion ; I thought these are  MUST HAVE items in K- Fashion!
They are only around 2$ (sometimes even lesser) in  Born Pretty Store  and they have various types that you can look like a K-star Like This One (Click!) ! You can also find nail rings Like This ^^ They are too cheap with worldwide free shipping that I don't even need to search local shops! I also offer you guys a %10 discount code, so you can buy your items in a very good price that will make your wallet smile :))  Use code CKB10 to reach cheap jewelery heaven !! Born Pretty Store's Rita told me that Icould get my items in 3 weeks but I got them in 8 days!!
Merhaba arkadaşlar!! Bugün Kore takı modasıyla alakalı bir yazıyla burdayım :))

The Master's Sun dizisini izleyenler Tae GongShil karakterinin yüzüklerini mutlaka fark etmişlerdir, şahsen ben çok beğenip Ankara'da uzunca bir süre aramama rağmen bu tarz yüzüklerin kısa boylarını bulsam da uzun boylarını bulamamıştım .. Şu sıralar belki gelmiştir, çünkü 2014'te de bu yüzüklerin modası hızına hız ekleyip devam ediyor !
Özellikle Lee Da Hae Hotel King dizisinde bu yüzüklerle şık kombinler içerisindeydi. Yine Suzy havalimanında basit kıyafetleri hafifi takılar ve hoş bir çantayla kombinlemişti..

 Çeşitli kıyafetlerde ve farklı ortamlarda rahatlıkla kullanılabileceklerinden bende almak istiyordum ki , kargo fiyatı dahil 2 $ 'a bunların 5'li setini alabileceğim Born Pretty Store ile tanıştım :) İnanın çıkıp Karanfile aramaya değmez, 2$ ücreti var ben de % 10 kupon kodu vereyim daha da ucuza gelsin 4-5 TL'ye  kapınızda! Ayrıca çeşitleri de mevcut , yani set istemeyenler tek tek de alabilir, eklem yüzükleri cinsinden alabilirler ...  İşte sizi ucuz Kore tarzı takılara , telefon  kaplarına vs ulaştıracak kod  % 10'luk indirim kodu ; CKB10!!Here is our popular item; 

Specification:
Material: alloy
Quantity: 5pcs 
Color: gold and silver available
Inner diameter: 18-19mm, 5pcs have the same diameterPackage Contents:
5pcs Ring Fashion Gold Punk Style Knuckle Ring Tail Ring Feature:
100% brand new 
High quality
Good gift for your friends or yourself.
I really like using this products ! They seem really good on the fingers (material is good) and they are easy to combine with any style ! 
But ,my sizes for little fingers are 15-16 mm  and this series' 5 rings has the 18-19 mm size so they are too loose for some of my fingers.  I use them on the bigger fingers, anyway :)) 
I also found out that I could buy the ones with size option too; Here is the link !! I loved this one too, now I can get some for my little fingers too ^.^
 Yüzüklerin Özelliklerini Burdan Aldım ve Yüzükleri Burdan Bulabilirsiniz ^^


Özellikler :
Materyal: Alaşım
Adet: 5 (bir pakette)
Renk : Altın ve gümüş renkleri
Ölçüler : 18-19mm, 5 parça da bu aralıkta ölçüye sahiptir.

Bu paketin içinde :
5 parça Yüzük Modası  Punk Style Eklem veya Normal Yüzükler 

Durum :
100% yeni
Yüksek kalite
Kendiniz ve arkadaşlarınız için iyi bir tercih!

Ben bu ürünleri çok severek kullanıyorum, materiyali güzel duruyor ve kombinlemesi çok kolay :))
 Ama benim orta parmaklarım 15-16mm 'lık oldukları için 18-19mm'lik bu yüzükler bana biraz bol geldi.
O yüzden sadece  büyük parmaklarıma takabiliyorum , ama bunun istediğimiz boyutta alınanını da keşfettim; Onun linkide burda tık !! , bir dahakinde küçük parmaklarımın ölçülerine uygun olanlardan  alabilirim :D
Suzy , Lee Da He ve daha pek çok Koreli ünlü gibi sizde tarzınıza bu yüzüklerle hava katabilirsiniz. Ayrıca Bu linkte de yine bu yüzüklerin farklı bir türü var ;)
Born Pretty Store görevlisi 3 haftayı geçebilir demişti ama benim paketim 8 günde geldi hatta 7. günde gelmiş ama evde bulamayınca postaneye göndermişler :))


Wing Fashion


* this picture's credit is not mine 

Many K-pop stars likes to use wing designed  jewelery items so I will go on with a wing shaped 2 finger ring !  Even if it ties my two fingers It is unexpectedly  comfortable .
It has a very elegant style and you can adjust the size according to your will ^.^

Specification: 
Material: Alloy
Size: 5.8*1.4cm 
Diameter: 1.8cm 
Weight: 8.4g
Color: As the picture shows 

Quantity:1 pc Ring

Feature:
High quality 
Eye-catching


Kore'de ve sanırım Türkiye'de de popüler bir diğer takı tarzı ise Wing Ring denen kanatlı takılar ve tabiki yüzükler ! Bir de  bu iki parmağa takılan moda olanlardan :))
 Parmakta çok kibar duruyor . İlk kez 2 parmaklı yüzük taktığımda çok rahat ettim .
Boyutu ayarlanabiliyor.

Özellik: 
Materyal: Alaşım
Ölçü: 5.8*1.4cm 
Çap: 1.8cm 
Ağırlık: 8.4g
Renk: Resimdeki gibi

Adet:1 tane
Durum:
Yüksek kalite
Göz alıcı

Floral Elements


As you see on Sulli's fingers nowadays floral elements are really good choices for cute & elegant looks. So I choosed a special ring with pretty rose & cute owl  combo !! If you want to see there are other colour choices , click this link to see !

Specification :
Material: Alloy,Acrylic
Inner diameter:1.74cm 
Quantity: 1 pc
Color: 2 colors available

Package Contents :
1 pc

Feature:
100% brand new 
Elegant design and very beautiful 
A good choice as a gift for your friends


Yukarıdaki resimde Sulli'nin parmaklarında da gördüğünüz gibi bu yıl da sevimli ve zarif bir görünüm için çiçek desenli takılar Kore'de moda . Ben de sevimli bir baykuş ve güzel renkli bir gülün zarif birleşiminden oluşan bu yüzüğü seçtim ~~ İsterseniz 
Özellikler  :
Materyal: Alaşım,Akrilik
İç çap r:1.74cm 
Adet : 1 pc
Renk : 2 seçenek 

Paket İçeriği :
1 adet yüzük

Durum:
100% yeni
Zarif dizaynıyla çok güzel gözükür
Kendiniz ve arkadaşlarınız için iyi bir tercih olacaktır ;)
Bracelet

This wristlest is not looking good itself but if you buy different colors it will show of its charms with casual cloths! In BPS It has too many colors, click to see !!  Also they are unisex~~

Specification: 
100% brand new
Material: Acrylic
Color: Many different colors randomly delievery


Bu bileklik tek başına çok da güzel görünmese de BPS'da 
Bunun bir sürü güzel rengi var , burdan renkleri görebilirsiniz !! Diğer renklerle birleştirip rahat ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Kore modasında da  tek başına kullanılmıyor zaten, genellikle diğer spor tarz bilekliklerle beraber güzel görünüyorlar ;) Cinsiyet ayrımı yok erkeklerde istediği rengi alıp takabilir, açılıp kapandığı için bileğe rahat takılıyor .

Özellikler: 
100% yeni
Materyal: Akrilik
Renk : Pek çok rengi var görmek için;

Overall Thoughts ;

I loved my rings and bracelet. The 2nd and 3rd one can be adjusted to the finger size but the first one might be too big for your some fingers , but don't worry you have other options you can choose the size !
They all look new fashion & beautiful .
But for the rings with gems I suggest you to put some polish on them to prevent loosing,
I loved Born Pretty Store because they are not only carry jeweleries but a lot of kawaii stuff ( hand phone cases, make up brushes, a lot of  nail art materials, daily products...) with reasonable prices. Born Pretty Store has many jewelery for you to keep up with latest Asian trends!The most important part is they offer  free shipping worldwide !!

Yüzükleri ve bilekliği severek kullanıyorum. 2. ve 3. yüzükler parmak boyutuna göre ayarlanabiliyor o neden boyut sorunu yaşamadım ama 1. bazı parmaklar için çok büyük gelebilir . Ama endişelenmeyin yazımda sizin ölçüleriniz uygun alabileceğiniz modellerin linkini de vermiş oldum ;) 
Hepsi  yeni Asya modasını gösteriyor ve çok şık görünüyorlar ~~

Born Pretty Store'u da çok sevdim. There are many jeweleries I like ! Click to see !! / Beğendiğim bir sürü takı var!! Görmek için tıklayın ! Telefon kapları, takı eşyaları ,tokalar, peruklar, gündelik hayatta lazım olabilcek küçük şeyler ve  tırnak süsüyle ilgilenenler için bissürü nail art ürün çeşidini uygun fiyata sunmasıyla gayet cezbedici. En güzeli de kargonun ücretsiz olması ! 
(tabiki 2$  verip takip nolu almanızı öneririm ama takip nosuz da geliyor fazla bir şey almazsanız gerek olmaz her halde ;)
Born Pretty

No comments:

Post a Comment